Jazykové kurzy pro děti

Ukázková hodina výuky

Jazykové kurzy Hocus & Lotus jsou určeny pro děti od 1,5 roku do 10 let. Výuka probíhá v malých skupinkách pro maximálně 8 dětí. Jedinou výjimkou jsou kurzy pro nejmenší, kteří kurz absolvují v doprovodu s rodičem. Hodiny jsou samozřejmě přizpůsobovány dětem- jak tempo, tak náročnost a volba dodatečných aktivit. Hlavním výstupem je však vždy zábava a pohodové prostředí, což je prvním krokem k usnadnění osvojení cizího jazyka pod dohledem lektorů.

Kde nás najdete

V současné době se metodikou Hocus & Lotus vyučuje na mnoha místech v Břeclavi, Hustopečích a Židlochovicích. V případě, že vám však vypsané kurzy nevyhovují nebo máte již skupinku dětí a hledáte lektora, neváhejte se ozvat, rádi vám další kurz nabídneme. Najdete nás na těchto místech označených cedulkou Hocus & Lotus:

  • základní školy
  • mateřské školy
  • mateřská centra
  • centra volného času

Jak se přihlásit

Vybrané kurzy v místě vašeho bydliště objednávejte pomocí online formuláře. Školné je jednotné pro všechny pobočky, pro kurzy jsou povinné výukové materiály. Kurzovné je možné hradit i na splátky.

  • Minimální počet dětí ve skupině je 8
  • Výstupem kurzu je diplom i slovní hodnocení dětí
  • Vyzkoušet můžete i příměstské tábory

Jaké jazyky umíme?

Hocus a Lotuska jsou jazykově velmi nadaní dinokrokové, kteří ovládají dokonce 5 světových jazyků. Chtějí se s dětmi podělit o zábavný způsob výuky všech těchto jazyků.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Angličtinu není třeba představovat. Je to jazyk, se kterým se setkáváme denně a je zároveň budoucností dorozumívání po celém světě. Základy by tedy měly být položeny v co nejútlejším věku.

Angličtina
Výuka a kurzy němčiny pro děti

Němčina

Ač němčina není nejoblíbenějším jazykem, měli bychom si uvědomit, že dva sousedé našeho státu jsou německy mluvící a i po celé Evropě se nikdo se znalostí německého jazyka rozhodně neztratí.

Němčina
Výuka a kurzy italštiny pro děti

Italština

Krásný jazyk jako italštinu by byla škoda se nenaučit. Jak jinak byste se chtěli domluvit v Itálii, San Marinu, Vatikánu a dalších evropských státech?

Italština
Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Francouzština

Francouzštinou, neboli jazykem zamilovaných, se člověk domluví kromě mnoha evropských států nejenom v severoamerické Kanadě, ale také ve velkém množství států Afriky.

Francouzština
Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština

Při cestách po Španělsku či velké části amerického kontinentu je španělština nezbytnou součástí jazykové vybavenosti, která přijde vhod. Alespoň se jazykově přiblížit 400 milionům mluvčích.

Španělština

Kontakt

Nejste si jistí, zda je celoroční kurz vhodný i pro vaše nejmenší? Přijďte se podívat na naše pobočky nebo si objednejte ukázkovou hodinu. Rádi vše vysvětlíme.

Kontakt
X