Ukázková hodina výuky

Ukázková hodina výuky

Jste mateřská nebo základní škola a hledáte netradiční výukové aktivity pro žáky? Chcete dětem zpříjemnit odpoledne nebo připravit nevšední zážitek? Hocus a Lotus moc rádi cestují a poznávají další nadané děti, které mohou naučit něco ze svých znalostí. Ukázkové hodiny s malými dinokroky jsou oblíbenou formou, jak poznat kouzelný svět cizích řečí.

Podřídíme se vašim potřebám a přijedeme kamkoliv po celé České republice. Nabízíme nezapomenutelný program pro děti od 1,5 roku až do 10 let. V jedné hodině si s námi děti zazpívají, zahrají hry a předně se zábavnou formou naučí vybraný cizí jazyk. To vše ve společnosti Hocuse a Lotusky, kteří nikdy nezapomenou ani na malé dárečky.

Proč si nás objednat?

Naši lektoři spolu s maskoty Hocusem a Lotuskou přijedou na vámi vybrané místo v daný čas. Program ukázkové hodiny je upraven podle věku dětí a požadavků či připomínek rodičů. Vždy se snažíme vyjít vstříc.

  • Netradiční zábavný program na míru
  • Vysvětlení a ukázka metodiky Hocus Lotus
  • Výuka formou kreativních aktivit

Jak to vše probíhá?

Ukázková lekce trvá hodinu a půl. S dětmi prožijeme jeden zajímavý příběh Hocuse a Lotusky, při kterém si společně zazpíváme a zahrajeme. Děti si odnesou kromě malého dárku hlavně nové jazykové dovednosti.

  • Hocus a Lotus přijedou tam, kam potřebujete
  • Dětem se věnují vybraní vyškolení lektoři
  • Vhodné pro školy, školky i jiná sdružení

Ukázkové hodiny v několika jazycích

Angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština.

Stejně jako je tomu v našich domovských učebních prostorách, i na výletech Hocus a Lotus mohou mluvit několika různými jazyky. Je jen na vás, jakou ukázkovou hodinu pro děti zvolíte. S námi chybu neuděláte.

Pobočka: Kdekoliv v okolí

Ukázková hodina AJ, NJ, FR, SP, IT

ZDARMA
Místo výuky: Přijedeme k Vám
Úroveň: MŠ a MC
Ukázková hodina | po celý rok | Ukázkovou hodinu je možné si objednat během dopoledních i odpoledních hodin.Přijedeme za Vámi do MŠ, MC nebo můžete přijít za námi do jazykové školy. | Ukázková hodina je zdarma v délce 45min.
Objednat kurz
Volná místa: 15

Reference …

Zakládáme si na tom, aby s námi byli spokojeni nejen malí žáci, ale i jejich rodiče. Chceme vytvořit příjemné a milé prostředí, do kterého se děti rádi vrací a k rodičům odcházejí s úsměvem a pozdravem v cizím jazyce.

S pětiletou dcerou jsme se zúčastnily ukázkové lekce, která se nám moc líbila a díky ní dcera navštěvuje druhým rokem kurz Hocus & Lotus.
Radka
Pozvali jsme lektorku na ukázkovou hodinu do našeho centra. Následně jsme otevřeli kurz angličtiny.
Petra M
Manželka se synem navštívila ukázkovou hodinu, ze které byl syn nadšený.
Honza

Kontakt

Zaujala vás nabídka ukázkových hodin? Neváhejte a napište nám. Doporučujeme včasnou rezervaci. Hocus a Lotus nezahálí a program mají často plný.

Kontakt
X