Příměstské tábory

Kromě celoročních kurzů pořádáme i příměstské tábory, ve kterých děti zůstanou ve styku s Hocusem a Lotuskou nebo se naopak seznámí. Zkrátka skvělý způsob, jak se o prázdninách zabavit, zahrát si hry a trénovat jazyk.

Proč být na jazykovém příměstském táboře

Protože každý den máme jiný program. Nesedíme na zadku. Protože trávíme čas s kamarády, i s Hocusem a Lotuskou. Protože se smějeme. Protože si hrajeme, skotačíme, chodíme na koupaliště a do přírody.

Protože si připomeneme starší příběhy a můžeme se jim věnovat delší dobu, vyrobit masky, kostýmy, domky, přístřešky, …. Protože můžeme naživo pozorovat zvířata nám známá z příběhů. Protože se snadno dostaneme do situací, které nám představují dinokrokové po celý rok.

Protože si opakujeme, co jsme se naučili, trénujeme angličtinu každý den a učíme se novým věcem, aniž bychom o tom věděli.

A hlavně proto, že zažijeme neopakovatelné dobrodružství, které tolik o prázdninách potřebujeme!

Aktuální nabídka příměstských táborů

V současné době nenabízíme letní příměstské tábory.

únor, 2023

Zatím žádné akce

březen, 2023

Zatím žádné akce

duben, 2023

Zatím žádné akce

Řekli o nás …

Nejste ještě plně přesvědčeni o přihlášení na jazykový příměstský tábor? Zkuste si projít recenze rodičů našich nejmenších.

Syn chodí do kurzů již dva roky a na táboře byl vloni poprvé. Letos jsme ho přihlásili hned na dva turnusy za sebou. Ponoření se do jazyka je maximální, doma na nás neustále volal „Let’s go!“, zpíval a říkal úryvky příběhů, povídal si s plyšáky anglicky, pořád chce hrát pexeso s dinokroky a u každého obrázku spontánně reaguje slovíčky. Je nadšený z paní učitelky, rád chodil na hřiště, do lesa i do bazénu a moc se těší, čím ho Hocus letos překvapí.
Petr Š.
Moje dvojčátka byla táborem uchvácena, jako by navštívila jinou planetu. Celý rok o tom mluví a těší se na návrat. Děti si užívaly všechny hry a úkoly a hledání pokladů, každý den přinesly spoustu krásných výtvorů. A především si broukaly anglické písničky a mluvily na sebe anglicky.
Radka P.
Honzík i Terezka byli na táboře v Měšicích již dvakrát a rozhodně se letos opět přihlásíme. Oba jsou nadšení a ráno doslova nemohou dospat. Honzík se ptá i během roku, kdy už se zase bude hledat poklad. Program na táboře je pestrý, skvěle připravený a tak zábavný, že děti odpoledne nemohu dostat domů. Oceňuji, že tráví maximum času venku a že je celý den bez výjimky v angličtině. Děti pak mluví anglicky i večer doma.
Kateřina K.

Kontakt

Hledáte nějaké informace a nemůžete je najít? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo písemně. Jsme vám vždy plně k dispozici.

Kontakt
X