Poznejte nás

Hocus a Lotuska. To jsou dva hrdinové všech příběhů, které provází děti a lektory po celý školní rok. Dva dinokrokové prožívají příběhy velmi podobné těm našim- zmokneme, přejíme se čokolády, vaříme, cestujeme, atd. V rámci lekcí tyto situace však prožíváme v cizím jazyce a současně nabízíme řešení či poučení- pro děti nejpřirozenější způsob výuky nejen jazyků.

Společně s dětmi projdeme 30 příběhů v pěti levelech, s možností výběru až pěti různých jazyků. Samotnou výuku zajišťují vyškolené lektorky, které se stále vzdělávají a hledají nové a kreativní cesty, jak zabavit děti.

Každá lekce zahrnuje nejenom výuku jazyka hravou formou, ale zároveň rozvíjí i další dovednosti, jako jsou tvořivost, představivost, pohyb, atd.

Jazyky nám otvírají dveře do světa. Není nic snadnějšího, než umožnit dětem, aby v dětství využily svojí představivosti a hravou formou se staly bilingvními. Dinokrokové Hocus a Lotuska jsou skvělými kamarády, kteří je provedou dobrodružstvími a prvními kroky k dosažení svého cíle!
Veronika Ivakina, BA, Ředitelka JŠ Light Point

Lektoři

V rámci Břeclavi, Hustopeč a Židlochovic zajišťuje výuku zatím jedna lektorka pod jazykovou školou Green Hill, pod dohledem školitelky z JŠ LightPoint.

Kristýna Matušková

Jazyková škola Green Hill

kristyna@hocus-lotus.cz

+420 777 806 414

Ukázková hodina

Kromě kurzů, které probíhají přes školní rok, můžete dinokroky a lektorky zahlédnout i na rozličných akcích měst, institucí a organizací.

Ukázkovou hodinu zdarma nabízíme ve školách mateřských i základních, v mateřských centrech. V této hodině se zájemci dozví, jak hodina probíhá a vyzkouší si všechny části na vlastní kůži.

UKÁZKOVÁ HODINA

Fotogalerie

V rámci hodin a akcí, kterých se účastníme, pořizujeme fotografie, které jsou ke shlédnutí hlavně na facebookových profilech jazykové školy Green Hill nebo na oficiálním profilu Hocus & Lotus v ČR

Partneři

Obrázek alt text

Kontakt

Hledáte nějaké informace a nemůžete je najít? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo písemně. Jsme vám vždy plně k dispozici.

Kontakt
X